Palworld yapımcıları sonunda oyun severlerin çağrısına kulak verdi, büyük sürpriz

Chillet’in bu sıcak kardeşi, toplulukta uzun süredir hayal edilen bir karakteri oyun dünyasına taşıyabilir.

Palworld oyununun son veri madenciliği çalışmaları, oyun topluluğunun uzun süredir hayalini kurduğu bir efsaneyi gerçeğe dönüştürebilecek bir ipucu ortaya çıkardı. Oyun içinde buz temasıyla bilinen ve kanatları olmayan sevimli buz ejderi Chillet’in ateş temalı bir varyantının eklenebileceği belirtiliyor. Chillet‘in yanaklarını sıkıştıran sevimliliği, hayranları tarafından çok sayıda hayali sanat eserine ilham kaynağı oldu. Bunlardan biri de, Reddit’te büyük ilgi gören ve Chillet’in hayali ateş karşıtı Grillet olarak adlandırılan tasarımıydı. Chillet soğuturken, Grillet ısıtacak.

Oyun dosyalarında WeaselDragon olarak adlandırılan Chillet’in Pal Kimliği, ancak şimdi veri madencileri son güncellemede WeaselDragon_Fire Kimliğini de tespit etti. Bu isimlendirme biçimi, oyun içindeki diğer Ignis varyantlarıyla, örneğin Jormuntide Ignis ile uyumlu. Bu varyantlar, Pal’leri yeni renk paletleri ve tür zayıflıkları ile yeniden tasarlıyor.

Görünüşe göre topluluğun favori hayali arkadaşı yakında resmi bir karakter olacak, ancak alevli sansargil olarak adlandırılacak Chillet Ignis veya diğer potansiyel adlar yalnız gelmeyecek. Veri madenciliği çalışmaları, birkaç başka potansiyel varyant için de Kimlikler buldu, bunlar yakın zamanda bir Reddit gönderisinde listelendi.

Geliştirici Pocketpair, genişletilmiş yama notlarında “yaz için daha büyük, içerikle dolu bir güncelleme planladığını” ve bu güncellemenin “yeni bir adada” yeni mekanlar ve “yeni Pal’ler” tanıtacağını açıkladı. Bu yaklaşan güncelleme, Grillet ve diğer birçok varyantın ortaya çıkacağı yer olabilir.

Oyunun diğer yerlerinde, Palworld’ün ilk Baskını nihayet geldi ve oyuncular, farklı eğiticilere Bellanoir hakkında acil uyarılarda bulunuyor. Son yamadaki diğer eklemeler arasında yeni eşyalar, yetenekler ve yaşam kalitesini artıran bir dizi düzeltme bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x